NOWORODKOWA – cennik

sesje noworodkowe lodz 1
Sesje noworodkowe odbywają się w moim studio i wykonuję je TYLKO do 14 doby maluszka. W tym czasie dzieci przesypiają większość część dnia i co ważne są bardzo plastyczne co daje możliwość bezpiecznego i wygodnego dla maluszka pozycjonowania. Po tym czasie u dziecka mogą pojawić się kolki lub po prostu może być ono bardziej ciekawe świata, co nie ułatwia nam zdjęć (UWAGA ZAPISUJEMY SIĘ JESZCZE W CIĄŻY)

sesje noworodkowe lodz 2
OFERTA obejmuje

 • czas sesji od 2 do 3 godzin w moim studio (Łódź Górna) –  TU możesz zobaczyć jak wygląda studio
 • ilość stylizacji dopasowana jest do maluszka, staram się wykonać minimum 4
  (owijka, golasek w koszyczku, naturalne na łóżku plus ujęcia z rodzicami/rodzeństwem na białym lub czarnym tle), tak naprawdę robimy tyle na ile pozwoli nam maleństwo :) wszystko dostosowujemy do naszego noworodka, tak żeby było mu dobrze i komfortowo :)
 • *15 zdjęć poddanych profesjonalnej obróbce i retuszu, w pełnym rozmiarze gotowych do druku
  (UWAGA poddaję retuszu skórę noworodka jak i rodziców :) )
 • *15 odbitek 15X23 wywołanych w profesjonalnym laboratorium i wydrukowanych na wysokiej jakości jedwabnym papierze zapakowanych
  w kartonowe pudełeczko
 • wybrane zdjęcia nagrane na płytę
 • każde dodatkowe ujęcie 30zł sztuka
 • GRATIS indywidualny projekt metryczki ze zdjęciem dziecka wraz z wydrukiem A4 (metryczka zawiera inf. o dacie urodzenia, wadze, długości oraz imię) w sam raz do ramki jako dekoracja pokoiku lub jako prezent dla najbliższych :)
 • indywidualny projekt kolażu z Waszych zdjęć wydrukowany w formacie A4
 • mini foto-albumik w formie breloczka
  Koszt 850 zł

Oczywiście wszelkie dodatki leżą po mojej stronie. Jeśli chodzi o sesje noworodkowe wszystkie niezbędne rzeczy mam na miejscu, lampę, tła, kosze, czapeczki, ubranka, grzałkę itp. Zależy mi żeby maluszkowi było dobrze i ciepło, nigdy się nie spieszę, tempo pracy dopasowuję do dziecka, tak żebyście mieli czas na karmienie i przytulanie rzecz jasna :)

UWAGA : To Państwo decydują które zdjęcia chcą, po sesji wysyłam surowe miniaturki i obrabiam tylko te zdjęcia które Państwo wybiorą (*dotyczy wszystkich sesji

metryczki
rodzinne
By poznać mój styl po więcej zdjęć noworodkowych serdecznie zapraszam do GALERII

Jeśli zdecydują się Państwo na PAKIET BRZUSZEK PLUS MALUSZEK w którego skład wchodzą: sesja noworodkowa i sesja ciążowa otrzymują Państwo rabat –  CENA PROMOCYJNA 1350zł

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO SESJI ?
Podczas zdjęć zapewniam niezbędne akcesoria, nie zapomnijcie jednak czystych pieluszek, mokrych chusteczek, tetry, smoczka(!) i mleka jeśli dziecko nie jest na piersi. Jeśli zdecydujecie się na ujęcia rodzinne na czarnym tle proszę o przygotowanie dla siebie czarnych gładkich t-shirtów bez napisów i nadruków. Jeśli zaś wolicie ujęcia na jasnej ścianie analogicznie zakładamy jasne/białe koszulki koszule :) bez zbędnych nadruków. Proszę przygotować dla siebie wodę i coś do jedzenia ponieważ czasem sesja trwa nawet 4h :) Kawa i herbata na miejscu do Waszej dyspozycji :) !!

Jeśli nie urzekają Was zdjęcia noworodków pozycjonowanych w różnego rodzaju wiaderkach czy skrzyniach :) lub za późno pomyśleliście o sesji noworodkowej i Wasze maleństwo ma już np. miesiąc :) nic straconego – możemy umówić się na tak zwaną sesje life-stylową w Waszym domu, gdzie nie układam i nie pozycjonuje maluszka przy użyciu różnych akcesoriów, tylko podglądam Wasze wspólnie spędzane pierwsze dni i po prostu uwieczniam je na zdjęciach. Jeśli jesteś zainteresowany taką sesją napisz do mnie, a ustalimy szczegóły :)