O MNIE

sesjarodzinnalodzWEB

kolazweb

Parę słów: kim jestem, dlaczego tu jestem i po co

Kiedy rodzi się dziecko, wszystko się zmienia. Pomimo, że brzmi to banalnie i pewnie każdy po części zdaje sobie z tego sprawę, to jednak to co następuje po narodzinach potomka, trudno jest opisać, a co dopiero zrozumieć osobom, które tego nie przeżyły. Dotychczas przeżywane emocje, sposoby zachowania, postawy czy system wartości zostają wywrócone do góry nogami i są nagle, a co najważniejsze – bez pytania, zastępowane zupełnie nowymi…nieznanymi… Oczywiście jest to subiektywne odczucie, ale jakże znane innym świeżo – upieczonym matkom.

Nigdy nie sądziłam, że rola matki tak mocno mnie pochłonie. Ciąża przebiegła bez większych komplikacji, czułam się na tyle dobrze, że pracowałam do 7 miesiąca. Nie chciałam rezygnować z życia zawodowego. Tym samym wydawało mi się, że zaraz po urlopie macierzyńskim szybko wrócę do rekrutacji i HR-u… czas mija, a mi do takiej pracy nie śpieszno i nie ukrywam – mam nadzieję że za biurko już nie wrócę! :)

Bo jak to mówią – szczęśliwa matka, szczęśliwe dziecko :)

Zdjęcia posiadają w sobie magię – pozwalają zachować cząstkę przeszłości, zanurzać się w niepowtarzalnych momentach, chwytać wspaniałe momenty. Uwielbiam do nich wracać. Zapraszam Was do mnie, do mojego studia, do mjej Bajki – zatrzymam dla Was czas <3

Kiedyś bardzo chciałam iść na ASP, ale wylądowałam na Psychologii, może teraz znajdzie się okazja, żeby to połączyć.

Iza

PS. Możecie przeczytać jeszcze o mnie w artykule: „Potrzeba matką wynalazków” :)
http://kobietyimatki.pl/potrzeba-matka-wynalazkow-czyli-mama-na-swoim/

 

image1

image2